Catering, Rauty, Privátní akce

Nabízíme zrealizování večírku, který může být spojen s firemní prezentací.
Náš club Vám nabízí kompletní služby v této oblasti, od originálních koktejlů, speciálních tématických rautů až po nejrůznější produkci.

Rádi pro Vás uspořádáme a zorganizujeme všechny typy společenských, soukromých nebo firemních akcí. V naší nabídce nechybí pořádání narozeninových party, firemních oslav, svatebních hostin nebo jakoukoli jinou oslavu přesně podle Vašich představ. Jsme tu proto, abychom splnili Vaše přání, ale pokud si nevíte rady jaká má Vaše party být, nechte to na nás a my se o vše postaráme včetně vymyšlení celého programu. Je nám jedno, zda má být Vaše party pro dva nebo pro sto lidí, jsme tu od toho abychom Vás zbavili starostí a nabídli jedinečný zážitek. V našich službách nechybí ani zajištění výtečného cateringu či technického vybavení. Program na míru za příjemné ceny je pro nás samozřejmostí. Každá akce je pro nás tou nejdůležitější a proto je vždy zcela jedinečná a originální. Věříme, že pro Vás vytvoříme atraktivní a příjemné prostředí, a že námi pořádané akce budou místem, kde se budete cítit uvolněně a pohodlně. Svých zákazníků si velmi vážíme a největším vyznamenáním pro nás je, když se k nám rádi vracejí. Vyzkoušejte našich služeb a sami budete moci naše kvality posoudit. O Vaši akci se postaráme od A do Z !!!

V našich prostorách lze pořádat různé soukromé či firemní rauty, vánoční večírky, společenské akce, prezentace, narozeninových párty, svatební hostiny,třídní srazy, oslavy všeho durhu a podobné akce. A to všechno samozřejmě může být ve společnosti krásných společnic nebo společníků. Samozřejmě můžeme připravit i tématické akce jako například Ladies party, swingers akce, gay party, Privat strip apod.